מי אנחנו

TCM מייצרת עבור מאות לקוחותיה הכנסה פאסיבית באמצעות הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. בין לקוחותינו נמצאות חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, יזמים, שכירים, עצמאיים וגמלאים המבקשים להיות הבעלים של עסק בינלאומי המייצר עבורם רווחים והכנסות

TCM מתמחה בניהול טכנולוגיות סחר דיגיטלי בינלאומי. החברה נשענת על ידע וניסיון שנצברו לאורך למעלה מ-15 שנה, מנהלת יותר מ-400 חנויות בפלטפורמות המובילות ושולטת בכל המתודולוגיות של הסחר הדיגיטלי.

החזון שלנו הוא לייצר חירות כלכלית דרך המדיה הדיגיטלית להמונים.

אנו עובדים לפי תפיסה ייחודית שחותרת לאתר את נקודת האיזון המדויקת שבין סיכון מינימאלי לרווחים מקסימליים.

כל זאת, בכדי להעניק ללקוחותינו הכנסה פאסיבית ושקט נפשי, המבטיחים עתיד כלכלי יציב, איכותי וארוך טווח.

TCM מציגה שילוב פורץ דרך בין ניסיון עשיר בסחר מקוון לבין מקצועיות של בית תוכנה עם יכולות פיתוח וכלים מתקדמים בחזית הטכנולוגיה.

לרשותנו (ולרשותכם) פיתוחים טכנולוגיים כמו מערכת בינה מלאכותית לסחר דיגיטלי, כלים המבצעים אינטגרציה בין פלטפורמות סחר שונות, תוכנות לניטור מגמות בשווקים בינלאומיים ועוד.

TCM מנהלת באופן שוטף תיקי לקוחות בשווי עשרות מיליוני שקלים ונהנית מאיתנות פיננסית עם מרחב פעולה רב-ממדי.

מחלקה עסקית עבור חברות, עסקים או ארגונים בעלי מוצר או מוצרים המעוניינים לפעול בפלטפורמות הדיגיטליות בשווקים הבינלאומיים.

מחלקה יזמית ללקוחות פרטיים, עצמאיים, שכירים, פנסיונריים וכיוצא באלה שמבינים את הפוטנציאל האדיר ורוצים להיכנס לעולם הסחר הדיגיטלי המתקדם והמתפתח, מבלי ללמוד, מבלי להסתכן בטעויות או בהפסדים כלכליים ובצורה פאסיבית לחלוטין.