מסלול נדל"ן דיגטלי

כמה פעמים חלמת על נדל”ן דיגיטלי משלך? הגיע הזמן להגשים את החלום! צוות המומחים של TCM מאתרת חנויות דיגיטליות פעילות בעלות רווחים בפלטפורמות המובילות דוגמת: Amazon ו-eBay ומסייעת להם למקסם רווחים. הצוות של TCM מבצעים בדיקות מקיפות על מנת לוודא שהפוטנציאל למקסום הרווחים גבוה וראוי. הנדל”ן הדיגיטלי אטרקטיבי במיוחד, בשל היותו בעל פוטנציאל צמיחה גבוה ללא תלות במיקום ההצטרפות למסלול זה נעשית במתכונת של קבוצת רכישה. כמו כן, מסלול זה מעניק ללקוח בעלות מלאה על הנכס הדיגיטלי. במסלול זה, תוכלו ליהנות מרווח שנתי 35-70% מגלם רווח הון בתום העסקה, בכפוף לנקודות יציאה שנתיות וזאת בהתאם לביקושים ולשווי הנכסים נכון ליום היציאה.

מסלול מותגים

כשמותגים מובילים וחלומות נפגשים – אפשר להרוויח! צוות המומחים של TCM כאן כדי להקים ולנהל עבורכם חנות דיגיטלית בה ימכרו מוצרים של המותגים המובילים בעולם דוגמת: Apple, Samsung, Dell, Epson ועוד. כאשר הביקוש למותגים פופולאריים גובר על ההיצע הקיים בשוק באופן עקבי, ניתן לחזות אותו באופן מדויק. בשל הפופולריות של המותגים המובילים, ניתן למכור אותם במהירות כאשר מחירם מוכתב ע”י היצרן. בזכות יתרון הגודל המובהק של TCM וכוח הקניה העצום שמאפשרת הכלכלה השיתופית,TCM מאפשרת ללקוחותיה להרוויח יחד במסלול זה. רווח שנתי צפוי 15-19% משיכת רווחים מידיי חודש.

מסלול פרטי בטוח

מהיום גם אתה יכול להיות בעלים של חנות דיגיטלית עם מקסימום רווחים במינימום סיכון! צוות המומחים של TCM מנטרת ומתאימה את המוצרים בהתאם לרמת הביקוש, מבצעת בדיקות תכנות מתקדמות ובהתאם מייצרת מאות מוצרים חדשים למכירה בחנויות הדיגיטליות של לקוחותיה. כלל לקוחות המסלול נהנים מהפחתת סיכונים ורמת ביטחון גבוהה משמעותית בזכות כוחה של הכלכלה השיתופית. בזכות הגודל המובהק של TCM וכוח הקניה העצום, כלל הוצאות השיווק וההפצה של מוצרי החנות וקידומם, מתחלקות בין לקוחות המסלול וכן גם הרווחים. החלוקה מתבצעת באופן שווה על בסיס ההשקעה במלאי. רווח שנתי צפוי 22-35% משיכת רווחים מידיי רבעון בתום שנה ו-3 חודשים. כמו כן, ניתן להשקיע את הרווחים בקניית סחורה חדשה ובכך ליצור רווחיות גבוהה יותר המתקבלת מריבית דריבית.

מסלול תיק משולב

בו תוכלו ליהנות מרווחי כלל מסלולי החברה וזאת בתוך סקופ המלאי שלכם. במסגרת המסלול תוכלו לבחור בתמהיל ע"פ רצונכם בהתאם לצפי הרווח לכל מסלול וליהנות מרווחים ולפזר את הסיוי סיכון.נגישות