מסלול נדל"ן דיגטלי

כמה פעמים חלמת על נדל”ן דיגיטלי משלך? הגיע הזמן להגשים את החלום! צוות המומחים של TCM מאתר חנויות דיגיטליות פעילות ורווחיות, בתהליך בחינה מעמיק המתבסס על המערכות הטכנולוגיות המתקדמות של TCM והניסיון המקצועי רב השנים של אנשי החברה. החנויות הדיגיטליות הנרכשות הינן בעלות פוטנציאל גבוה של מקסום רווחים והשבחה. TCM מגבשת קבוצה הרוכשת במשותף את הבעלות על החנות הדיגיטלית ונהנית מהחודש הראשון מרווחיה, ומרווחי ההון עם מכירת החנות הדיגיטלית בתום שלוש שנים.

מסלול פרטי בטוח

מהיום באפשרותך להרוויח ממגוון רחב של מוצרים הנסחרים בחנויות אונליין מובילות במינימום סיכון! צוות המומחים של TCM מנטר ומתאים את המוצרים בהתאם לרמת הביקוש, מבצע בדיקות היתכנות מתקדמות, ובהתאם מעביר לייצור מוצרים חדשים אשר נמכרים בחנויות הדיגיטליות המובילות. לקוחות המסלול נהנים מהפחתת סיכונים ורמת ביטחון גבוהה באמצעות מודל הכלכלה השיתופית. המודל מאפשר ללקוחות ליהנות מהרווח הממוצע של כל חנויות המסלול, ובכך להפחית סיכונים הנובעים מהשקעה בחנות בודדת.

מסלול מותגים

כשמותגים מובילים וחלומות נפגשים – אפשר להרוויח! צוות המומחים של TCM מייצר עבורכם הכנסה באמצעות סחר במותגים המובילים בעולם דוגמת: Apple, Samsung, Dell, Epson ועוד. כאשר הביקוש למותגים פופולאריים גובר על ההיצע הקיים בשוק באופן עקבי, ניתן לחזות אותו באופן מדויק. בשל הביקוש הגבוה של המותגים המובילים, ניתן למכור אותם במהירות כאשר מחירם מוכתב ע”י היצרן. לקוחות המסלול נהנים מהפחתת סיכונים ורמת ביטחון גבוהה באמצעות מודל הכלכלה השיתופית. המודל מאפשר ללקוחות ליהנות מהרווח הממוצע של כל חנויות המסלול, ובכך להפחית סיכונים הנובעים מהשקעה בחנות בודדת.
נגישות